fightercraig
Participant
    @фигхтерцраиг

Озбиљно разматрам тетоважу пениса и ценио бих све повезане савете и искуства.

Чуо сам разне хорор приче и митове који реагирају на ове врсте тетоваже, јер изгледа да то још нису толико уобичајени (или то или већина људи се не жели хвалити да их има).

У основи размишљам о дизајну на глави пениса (змајева глава или слично), али неко ми је рекао да је трајни губитак осећаја ризик. Да ли неко зна да ли је то тачно?

такође, каже се да је ниво укључене боли напоран! Другдје на тијелу имам ситнице и крећу се од округа до прилично лоших мука. Међутим, Нисам сигурна да бих издржала да се инкирају негде тако осетљиво, па сам размотрила анестетске креме (коју сам пробао једном другом болном татом). Знам да већина људи ово сматра “варање” али у овом случају ћу можда морати.

Хвала вам за сваку помоћ коју ми можете пружити.

😮

Aussie_Al
Participant
    @Ауссие_Ал

Мој савет…молим те, не ради то! 😮

Ross_W
Participant
    @росс_в

Особно немам тетоважу доле, али из онога што сам прочитао, заиста треба да пронађете некога ко није само искусан у тетовирању, али и у тетовирању тог одређеног подручја. Чак и тада, можда ће вам бити тешко да нађете уметника који би чак покушао да тетовира, онолико људи то неће учинити из различитих разлога.

Да је речено, Кажем, иди на то. Иако није уобичајено, видео сам неколико пенисних тетоважа које су заправо урађене прилично добро.

Aussie_Al
Participant
    @Ауссие_Ал
росс_в;98947 написао:
Особно немам тетоважу доле, али из онога што сам прочитао, заиста треба да пронађете некога ко није само искусан у тетовирању, али и у тетовирању тог одређеног подручја. Чак и тада, можда ће вам бити тешко да нађете уметника који би чак покушао да тетовира, онолико људи то неће учинити из различитих разлога.

Да је речено, Кажем, иди на то. Иако није уобичајено, видео сам неколико пенисних тетоважа које су заправо урађене прилично добро.

да! дефинитивно добити некога ко је врло искусан у пенис тетоважи!

Cornishtiger
Participant
    @цорнисхтигер

Не заборавите да одаберете заиста малу тетоважу, Оног тренутка када их ваш стари види како се игле спремају да се смањи у величину грашка!

ArniVidar
Moderator
    @арнивидар
цорнисхтигер;99031 написао:
Не заборавите да одаберете заиста малу тетоважу, Оног тренутка када их ваш стари види како се игле спремају да се смањи у величину грашка!

Оно што ме плаши је шта се дешава ако је тетоважа срање, а тетоважа је срање и мораш да добијеш то срање ласерски….

ОУЦХ.

тест себе