1Greekguy
Participant
    @1Greekguy

Som nový tohto fóra Potrebujem profesionálne odpoveď ,

Keby moje prvé tetovanie vykonané jej úžasné! ako niekedy Ive dostať akné na mojom ramene tetovanie je úplne uzdravil je koniec 2 mesiacov som použil Saniderm Bandáže veľkú hojenie a potom, čo som použil Hustle maslo počas hojenia,

Dostávam pupienky som urobil nejaký výskum beriem vitamíny, ako je (10000IU) a (zink) Aj umyte Dial antibakteriálnym mydlom a stále zvyknutý ísť preč ? Frustrujúce môže niekto mi dať nejaké odporúčania ? prosím pomôžte

nováčik Tu

Greekman

jeff2020
Participant

Mal som nejaké body prísť na nohe, akonáhle. ste vyskúšali exfoliačný špongiou?

Máte nejaké fotky? by mohlo byť jasnejšie, čo to je.

formulaswiss
Participant
    @formulaswiss

Moje DS sú spravodlivé 9 a ryšavka a začínajú mať pár pupienkov (napriek prirodzenému jedlu rutinným spôsobom bez pripravovaných výživ a umývania jedenkrát denne s cetafilom). Spomínam si, že moja ryšavá teta mala tiež strašnú kožu. Pravidelne vidím tínedžerov so zápalom kože. Existuje niečo na to? Už ste to videli s vašimi deťmi alebo rodinou?

formulaswiss
Participant
    @formulaswiss

Nové tetovania sú náchylnejšie na porušenie. V tejto chvíli sa zaoberáte otvorenou ranou, a akýkoľvek príliv baktérií môže viesť k prasknutiu a inému podráždeniu.

Pravdepodobne už viete, že praskanie pupienkov je ne-nie. Aj keď to môže byť navyše lákavé, ak váš nový tetovanie poškodí zit, môže to spôsobiť viac škody ako obvykle.

praskanie, škrabanie, alebo vyberanie na akné vystavuje tetovanie baktériám, čím zvyšujete riziko infekcie

Aj keď sa vyhnete infekcii, proces snímania môže vaše tetovanie stále znevažovať vytlačením nového atramentu. To môže viesť k nerovnomernosti, vyblednuté škvrny vo vašom dizajne a môžu dokonca viesť k jazvám.

<!–viac–>

https://de.formulaswiss.com/

Prehliada 4 príspevky - 1 skrz 4 (z 4 totálnej)

Musíte byť prihlásený vytvárať nové témy.