DavidJednat
Participant
    @davidjednat

V súvislosti s otázkou o svojich strojoch- Nie som si istý, či je to nahlas. ste tetovanie?

Pripomienky ma nikdy obťažovať. Tam boli prípady, keď niektoré nedostatky, ktoré som nevidel, spočiatku bol prinesený do mojej pozornosti. Dal som fotky do očakáva stanoviská a posudky.

@davidjednat na Instagram.
DavidJednat
Participant
    @davidjednat

Tu je jeden prevzaté z Encyklopédia ruskej kriminálnej tetovanie Dmitri Samohin. To znamená “Nemám prostriedky na podporu svedomí.” Požiadala o farbe. Myslím, že farba to robí spravodlivosť. To je malinké členok tetovanie.

6412dfb7.jpg

Panter
Participant
    @panter

Ste naozaj pribíjať, nemôže dočkať, až uvidím, ako dobre ste na niekoľko rokov.
prosím, prosím len sľubujú, aby mi dal rezerváciu, keď máte poradovník meraný v rokoch!

tetovanie: Stálu pripomienkou dočasný pocit.

Z mestskej slovníka

tetovanie design, akýkoľvek návrh, Kliknite tu

DavidJednat
Participant
    @davidjednat

Ja neviem, či chcem obrovský poradovník, či sa niekedy dostanem populárne ako tetovanie. Nerád by som, aby sa žiť taký život naplánovaný. Je to dosť zlé, a už som len rezerváciu mesiac a pol dopredu.

Panter
Participant
    @panter

Je to určite veľký problém pre dvoch z mojich miestnych chlapov, Dan Chase a David Cordente. Obaja pravidelne uzavrieť svoje knihy, ale sú stále obsadený dlhú cestu (viac ako rok v prípade Davids)

stále, pekný pozícii, aby v, je rezervovaný za mesiac a pol, znamená to, že vaša práca je (celkom správne) vyhľadávaný predovšetkým ako učeň.
Oceňujem to musí byť trochu fuška, ale bol obsadený dlhú cestu pred sebou musel byť vzdialený sen, keď ste prvýkrát začal?

tetovanie: Stálu pripomienkou dočasný pocit.

Z mestskej slovníka

tetovanie design, akýkoľvek návrh, Kliknite tu

clay1680
Guest
    @

pekný vyzerá veľmi čisté a farby sa dať spravodlivosť…Neviem, či ste si všimli, ale na pravej strane klobúka doesnt rozšíriť dole okolo feathe, Myslím, že to bude ako jeden riadok a niektoré farby, aby opraviť, ale len hádzanie ho tam

DavidJednat
Participant
    @davidjednat
panter;112069 napísal:
Je to určite veľký problém pre dvoch z mojich miestnych chlapov, Dan Chase a David Cordente. Obaja pravidelne uzavrieť svoje knihy, ale sú stále obsadený dlhú cestu (viac ako rok v prípade Davids)

stále, pekný pozícii, aby v, je rezervovaný za mesiac a pol, znamená to, že vaša práca je (celkom správne) vyhľadávaný predovšetkým ako učeň.
Oceňujem to musí byť trochu fuška, ale bol obsadený dlhú cestu pred sebou musel byť vzdialený sen, keď ste prvýkrát začal?

Myslím, že technicky Som profesionál teraz. To je môj jediný zdroj príjmu teraz. Je to pekný problém mať hoci.

DavidJednat
Participant
    @davidjednat
clay1680;112070 napísal:
pekný vyzerá veľmi čisté a farby sa dať spravodlivosť…Neviem, či ste si všimli, ale na pravej strane klobúka doesnt rozšíriť dole okolo feathe, Myslím, že to bude ako jeden riadok a niektoré farby, aby opraviť, ale len hádzanie ho tam

vytetovať som to na našom obchode manažér. Ak chce to opraviť, Nemôžem to urobiť kedykoľvek.