fightercraig
Participant
    @fightercraig

Sunt serios în considerare un tatuaj penisului si ar aprecia orice sfat și experiențe legate de.

Am auzit diverse povești de groază și mituri reagrding aceste tipuri de tatuaj, pentru că ei nu par să fie că comune încă (fie că sau cei mai mulți oameni nu doresc sa se laude cu ele).

Practic mă gândesc la un design pe capul penisului meu (dragon cap sau o astfel), dar cineva mi-a spus că o pierdere permanentă de senzație este un risc. Stie cineva daca acest lucru este adevărat?

De asemenea, nivelul de durere implicate este declarat a fi excruiating! Am tats în altă parte pe corpul meu și obținerea lor au variat de la a fi ok la durere destul de rău înțelept. in orice caz, Nu sunt sigur că aș fi în stare să stea obtinerea undeva impregnate atât de sensibile, așa că am considerat creme anestetic (pe care am încercat o dată pe un alt tat dureros). Știu că cei mai mulți oameni consideră acest lucru “înșelăciune” dar, în acest caz, am putea să.

Multumesc pentru orice ajutor voi ma poate da.

🙁

Aussie_Al
Participant
    @aussie_al

Sfatul meu…vă rugăm să nu o fac! 🙁

Ross_W
Participant
    @ross_w

I dont personal am un tatuaj acolo jos, dar din ceea ce ive citit, într-adevăr nevoie pentru a găsi pe cineva whos nu numai cu experiență în tatuajului, dar, de asemenea, în acest domeniu specific tatua. Chiar si atunci, este posibil să aveți un timp de greu să găsească un artist pentru a încerca chiar tatuaj, cât mai multe obiceiul face acest lucru din diverse motive.

Acestea fiind spuse, Eu spun du-te pentru ea. Deși nu este comun, ive vazut cateva tatuaje penisului care au fost de fapt făcut destul de bine.

Aussie_Al
Participant
    @aussie_al
ross_w;98947 a scris:
I dont personal am un tatuaj acolo jos, dar din ceea ce ive citit, într-adevăr nevoie pentru a găsi pe cineva whos nu numai cu experiență în tatuajului, dar, de asemenea, în acest domeniu specific tatua. Chiar si atunci, este posibil să aveți un timp de greu să găsească un artist pentru a încerca chiar tatuaj, cât mai multe obiceiul face acest lucru din diverse motive.

Acestea fiind spuse, Eu spun du-te pentru ea. Deși nu este comun, ive vazut cateva tatuaje penisului care au fost de fapt făcut destul de bine.

da! ajunge cu siguranta cineva care este foarte experimentat în tatuaje penisului!

Cornishtiger
Participant
    @cornishtiger

Amintiți-vă pentru a alege un tatuaj foarte mic, minut vechiul cap le vede ace venind o sa sa se micsoreze pana la dimensiunea unui bob de mazare!

ArniVidar
Moderator
    @ArniVidar
cornishtiger;99031 a scris:
Amintiți-vă pentru a alege un tatuaj foarte mic, minut vechiul cap le vede ace venind o sa sa se micsoreze pana la dimensiunea unui bob de mazare!

Ceea ce mă sperie este ceea ce se întâmplă în cazul în care tattooer este rahat și că tatuajul este rahat și ai nevoie pentru a obține rahatul ăla gravată….

aoleu.

testarea propriu-zisa
Amok
Participant
    @amoc

Ce se întâmplă dacă tattooist este fumat fierbinte și veți obține o erecție? Sau mai rau, Ce se întâmplă dacă tattooist este un motociclist urât de grăsime și veți obține o erecție?

Instagram: pacsyd