fightercraig
Participant
    @fightercraig

Sunt serios în considerare un tatuaj penisului si ar aprecia orice sfat și experiențe legate de.

Am auzit diverse povești de groază și mituri reagrding aceste tipuri de tatuaj, pentru că ei nu par să fie că comune încă (fie că sau cei mai mulți oameni nu doresc sa se laude cu ele).

Practic mă gândesc la un design pe capul penisului meu (dragon cap sau o astfel), dar cineva mi-a spus că o pierdere permanentă de senzație este un risc. Stie cineva daca acest lucru este adevărat?

De asemenea, nivelul de durere implicate este declarat a fi excruiating! Am tats în altă parte pe corpul meu și obținerea lor au variat de la a fi ok la durere destul de rău înțelept. in orice caz, Nu sunt sigur că aș fi în stare să stea obtinerea undeva impregnate atât de sensibile, so I’ve considered anestetic creams (which I tried once on another painful tat). I know most people consider thischeatingbut in this case I may have to.

Thanks for any help you guys can give me.

🙂

Aussie_Al
Participant
    @aussie_al

My adviceplease don’t do it! 😀

Ross_W
Participant
    @ross_w

I dont personally have a tattoo down there, but from what ive read, you really need to find someone whos not only experienced in tattooing, but also in tattooing that specific area. Chiar si atunci, you may have a hard time finding an artist to even attempt the tattoo, as many wont do it for various reasons.

Acestea fiind spuse, i say go for it. Although not common, ive seen a few penis tattoos that have actually been done pretty well.

Aussie_Al
Participant
    @aussie_al
ross_w;98947 a scris:
I dont personally have a tattoo down there, but from what ive read, you really need to find someone whos not only experienced in tattooing, but also in tattooing that specific area. Chiar si atunci, you may have a hard time finding an artist to even attempt the tattoo, as many wont do it for various reasons.

Acestea fiind spuse, i say go for it. Although not common, ive seen a few penis tattoos that have actually been done pretty well.

da! definitely get someone who is very experienced in penis tattoos!

Cornishtiger
Participant
    @cornishtiger

Remember to pick a really little tattoo, the minute your old chap sees them needles coming its gonna shrink up to the size of a pea!

ArniVidar
Moderator
    @ArniVidar
cornishtiger;99031 a scris:
Remember to pick a really little tattoo, the minute your old chap sees them needles coming its gonna shrink up to the size of a pea!

What scares me is what happens if the tattooer is shit and that tattoo is shit and you need to get that shit lasered….

aoleu.

test sig
Amok
Participant
    @amoc

What if your tattooist is smoking hot and you get a boner? Or worse, what if your tattooist is a fat ugly biker and you get a boner?

Instagram: pacsyd
ArniVidar
Moderator
    @ArniVidar

De fapt, penis tattoos are done by stretching (And clamping shut) the skin to keep it taut and smooth. The thought of that alone is beyond me 😀

test sig
Amok
Participant
    @amoc

Niiiiice. Only me and my wife are allowed to touch my Johnson, mostly me.

Wardy
Participant
    @Wardy

what if he go’s in too deep with the needle?

Ai de gând să latre toată ziua cățeluș sau ai de gând să muște?
Amok
Participant
    @amoc
Wardy;99268 a scris:
what if he go’s in too deep with the needle?

Then you get a free prince Alfred.

JENerationX
Participant
    @jenerationx

How are you guys even having this conversation?????? I’m in pain thinking about it, și nu am un penis!!!!!! Bine, nu unul care este atașat la ME oricum.

Jen
maniacthw
Participant
    @maniacthw

Du-te pentru ea frate! Dacă nu se poate ocupa de durere, ești o cățea! Du-te pentru această:

NSFW!!!!!!!!

http://www.capohedz.com/typebrighter/uploaded_images/dragon-717577.jpg

PSN: maniacthw
Currently playing Battlefield 3.
anonymous
Participant
    @anonim
maniacthw;99291 a scris:
Du-te pentru ea frate! Dacă nu se poate ocupa de durere, ești o cățea! Du-te pentru această:

NSFW!!!!!!!!

http://www.capohedz.com/typebrighter/uploaded_images/dragon-717577.jpg

Este acest lucru, astfel el poate atrage copiii în jurul partea laterală a camionului înghețată mai ușor?

Wardy
Participant
    @Wardy

Doar din curiozitate ce planificare pe obtinerea pe penis?

Ai de gând să latre toată ziua cățeluș sau ai de gând să muște?
Vizualizare 15 posturi - 1 prin 15 (de 20 total)

Trebuie să fii logat pentru a crea subiecte noi.