wmscottethridge
Participant
    @wmscottethridge

I całkowicie obsesję na mój pierwszy tatuaż, który był 6 słowa, “Miłość i Wdzięczność Tolerancja i usługi”. Grałem około z czcionkami, włącza się “i” dla symbolu “&”, itp. To było idealne, kiedy wręczył artyście kawałek papieru z nutami na czcionki i odstępy. Jakoś uczynił “do” Tolerancji i usługi w produkt “O”. Jestem zakładając, myślał, że szablon po prostu nie odebrać, co myśli powinny być “O” kiedy to było rzeczywiście “do”. Z wszystkich wycieranie i rozmazywania z napisami jak to robił, nie zdaje sobie sprawy, aż prawie do końca. On przeprosił i powiedział, że może ona być ustalona z jakiejś magii, – Że jego mentor pokazał mu, jak używać “odcień skóry” zatuszować i on udał się użyć białego i trochę beż przed wywołaniem przerywa. Powiedział, że czarny byłyby przejęte przez odcień skóry, ale to może potrwać trochę podciąć w tygodniu lub tak. 2 dzień później nie ma znaczącej poprawy.

Więc, Nie widzę żadnych znaczących zmian do tej pory i nie spodziewać się. Jest to coś, co może być pokryta z dodatkowym “odcień skóry” oraz oczyszczania C czarno? Jestem naprawdę rozbity przez ironię to. Sformułowanie to wyrażenie odzysku, ale to naprawdę trudno być tolerancyjny i wdzięczny takiego FU. Wgląd w kropce? Doceniam to.

Próbowałem dołączyć 2 fotki ale nie widzę ich jako dołączone. Jeśli oni nie przywiązują, sobie wyobrazić, grupę C są zamknięte z O.

Scott

SuperStarsTattooStudio
Participant
    @superstarstattoostudio

Dobrze… więc żadne zdjęcia zostały dołączone.

ale odpowiedzi są poniżej

w zależności od wielkości napisu naprawdę masz kilka opcji.

1. można pokrywać cały kawałek i zacząć od nowa z kimś, kto zajmuje więcej ostrożność w swojej pracy
  2. można uzyskać usunięcie lazer (Ja nie sugerują, że to) jak to zajmie czasu, aby leczyć, jest drogie, a następnie po ktoś musi go naprawić jakikolwiek.

całość “dopasowania barwy skóry” jest on próbuje na pokrycie jego osła imo.

jest obecnie 220 odcienie koloru skóry dostępne dla kobiet dla makijażu, ale nie ma nic do tatuowania niestety.

nadzieję, że to pomogło trochę, W imieniu naszej branży, przepraszam

Deja
Participant
    @Leave

Hej Soott, (Żartuję! Scott,)

Jak mógł to zrobić!? cholerny. Mam pomysł dla Ciebie. Jeśli jest to wystarczająco duży, można dodać trochę jak skrzyżowanie linii out więc przypominają C jest to mniej zauważalne lub dodać do tych trójkątów klinowych 2 O tak będą wyglądać jak Pacman.