wmscottethridge
Participant
    @wmscottethridge

I całkowicie obsesję na mój pierwszy tatuaż, który był 6 słowa, “Miłość i Wdzięczność Tolerancja i usługi”. Grałem około z czcionkami, włącza się “i” dla symbolu “&”, itp. To było idealne, kiedy wręczył artyście kawałek papieru z nutami na czcionki i odstępy. Jakoś uczynił “do” Tolerancji i usługi w produkt “O”. Jestem zakładając, myślał, że szablon po prostu nie odebrać, co myśli powinny być “O” kiedy to było rzeczywiście “do”. Z wszystkich wycieranie i rozmazywania z napisami jak to robił, nie zdaje sobie sprawy, aż prawie do końca. On przeprosił i powiedział, że może ona być ustalona z jakiejś magii, – Że jego mentor pokazał mu, jak używać “odcień skóry” zatuszować i on udał się użyć białego i trochę beż przed wywołaniem przerywa. Powiedział, że czarny byłyby przejęte przez odcień skóry, ale to może potrwać trochę podciąć w tygodniu lub tak. 2 dzień później nie ma znaczącej poprawy.

Więc, Nie widzę żadnych znaczących zmian do tej pory i nie spodziewać się. Jest to coś, co może być pokryta z dodatkowym “odcień skóry” oraz oczyszczania C czarno? Jestem naprawdę rozbity przez ironię to. Sformułowanie to wyrażenie odzysku, ale to naprawdę trudno być tolerancyjny i wdzięczny takiego FU. Wgląd w kropce? Doceniam to.

Próbowałem dołączyć 2 fotki ale nie widzę ich jako dołączone. Jeśli oni nie przywiązują, sobie wyobrazić, grupę C są zamknięte z O.

Scott

SuperStarsTattooStudio
Participant
    @superstarstattoostudio

Dobrze… więc żadne zdjęcia zostały dołączone.

ale odpowiedzi są poniżej

w zależności od wielkości napisu naprawdę masz kilka opcji.

1. można pokrywać cały kawałek i zacząć od nowa z kimś, kto zajmuje więcej ostrożność w swojej pracy
  2. można uzyskać usunięcie lazer (Ja nie sugerują, że to) jak to zajmie czasu, aby leczyć, jest drogie, a następnie po ktoś musi go naprawić jakikolwiek.

całość “dopasowania barwy skóry” jest on próbuje na pokrycie jego osła imo.

jest obecnie 220 odcienie koloru skóry dostępne dla kobiet dla makijażu, ale nie ma nic do tatuowania niestety.

nadzieję, że to pomogło trochę, W imieniu naszej branży, przepraszam

Deja
Participant
    @Leave

Hej Soott, (Żartuję! Scott,)

Jak mógł to zrobić!? cholerny. Mam pomysł dla Ciebie. Jeśli jest to wystarczająco duży, można dodać trochę jak skrzyżowanie linii out więc przypominają C jest to mniej zauważalne lub dodać do tych trójkątów klinowych 2 O tak będą wyglądać jak Pacman.

Miłość i Toleran<Wdzięczność i Słudzy i < ⍩⃝ i /

Miłość i Toleranoe Wdzięczność i Serviomi

Miłość i Wdzięczność i Servioe Toleranoe

Miłość i Toleran © e wdzięczność i Se®vi⊗e

Miłość i Wdzięczność i Serviθe ToleranØe

Miłość i Toleranoe Wdzięczność i ServiÑe

wmscottethridge
Participant
    @wmscottethridge

Super Stars Studio tatuażu i Deja,

Dzięki. Leave, SOOTT rozbawiło mnie mój tyłek! Dzięki jeszcze raz!

Nie wiem, co się stało z fotki. No cóż.

Aktualizacja, Spotkałem się z właścicielem studia i artysty faktycznie zmieniło mojego szablonu sugerują, że dałem mu szablon z niewłaściwej pisowni. Dziękuję Bogu za mojego nadzoru wideo i wideo telefon! I udowodnił mu tyłek źle i właściciel nie mógł być bardziej przepraszali i chętny do pracy ze mną jego najbardziej doświadczony artysta, aby to skorygować, a kredyt za wykonaną pracę.

Z jednym z katalogu C gdzie artysty (termin luźno) starał się dodać trochę bieli i odcień skóry, aby zatuszować zamykanie C, najwyraźniej poszedł tak głęboko, a może właśnie dlatego, że wielokrotnie scabbed się całkiem dobrze i biły się, więc mam jeden C w tym momencie. Na inne, to wciąż O, ale zamknięta strona C jest trochę więcej porządku i powinien móc zostać pokryta przez jakiś odcień skóry.

Zobaczymy jak to wszystko okazuje. Jestem optymistą i mieć kontynuacją powołania do korekcji wymyślanie 12/14.

SOOTT! Przynajmniej ja nie straciłem poczucie humoru!

Użytkownicy 2 podziękowali autorowi za ten post.
JeriGirl
Participant
    @JeriGirl

To naprawdę frustrujące! Sorry to hear that happened. I wanted to throw in my two cents because I had some black that needed to be touched up and was told it is possible.

I had a piece done and felt the artist had been a little sloppy with some outlines: overextending them, itp. I didn’t feel comfortable going back to him to ask him to fix it. After it was healed, I went to another shop and had a consultation discussing touching up the questionable areas. In talking with this other artist, I thought she had overlooked the main line (black outline) I wanted to beerasedback to flesh color. I pointed it out and I said I assumed nothing could be done to get rid of it. She kinda brushed it off saying that covering it with fleshtones would be easy and that it was the other areas that concerned her.

Take that as you will. I never got around to having it touched up so I can’t share any actual results. Również, you don’t necessarily have to go back to that artist. osobiście, I wouldhe seems sincere in wanting to fix it and he’s (podobno) trained to do so, Ale, if you’re extra careful and respectful in your approach, another artist may be willing to fix it for you, rather than fully covering it up (that’s how my consultation went, Tak czy inaczej).

JeriGirl
Participant
    @JeriGirl

Dobrze… I take back my comment that he seems sincere

So glad it seems to be working out though!

Przeglądanie 6 postów - 1 przez 6 (z 6 całkowity)

Musisz być zalogowany aby tworzyć nowe tematy.