ArthurDaley
Participant
    @Artūrs Deilijs

Man bija segums pirms divām nedēļām Glāzgovā. Mans vecais tetovējums tur bija bijis vairāk nekā 20 gadu laikā, un tas bija slikti izbalējis, un es tiešām gribēju, lai tas tiek fiksēts, nevis pārklāts. Tetovējuma mākslinieks sacīja, ka to nav iespējams salabot, bet viņš to var pārklāt ar nedaudz lielāku kaut kā ļoti līdzīga versiju. Viņš izdarīja tetovējumu, un es esmu par to gandarīts, izņemot to, ka daži no vecajiem joprojām ir skaidri redzami. Cits mākslinieks veikalā man teica, ka tas bieži notiek, un es varu atgriezties, kad tas ir pilnībā sadzijis, un atkal to nokrāsot bez papildu maksas. Viņš teica, ka dažiem cilvēkiem ir jāatgriežas divas vai trīs reizes. Tas netika pieminēts pirms viņš izdarīja tetovējumu, un es par to neko nevaru atrast tiešsaistē. Esmu runājis ar trim cilvēkiem, kuriem ir bijuši aizsegumi, un nevienam no viņiem nekad nav bijis nepieciešams atgriezties, lai strādātu vairāk. Tāpēc mans jautājums ir- Vai tā ir taisnība??

Ell-Powell
Participant
    @el-2

Sveiki!

Man ir bijusi līdzīga aizsegšana uz rokas, kas līdzīga jums, izņemot manu veco tetovējumu, kas bija diezgan svaigs, bet tikai līnijas darbs.

Mans mākslinieks man teica, ka pēc tintes nokārtošanas es joprojām varēšu redzēt esošo tetovējumu bez savas vai tetovētāja vainas.. Man ir grūti ieteikt, jo neesmu pārliecināts, ko jūs esat aizklājis, tintes pigments, dizains un tā tālāk, un kas tagad ir virs vecā tetovējuma.

Es ļoti ieteiktu gaidīt, līdz tā būs sadzijusi, un redzēt, kā jaunā tinte nosēžas jūsu ādā. Labs mākslinieks nevēlētos, lai jūsu tetovējums izskatās nepabeigts, viņi vēlas padarīt klientus laimīgus – tāpēc es ideālā gadījumā atgrieztos pie tā paša tetovētāja 1 vairāk pieskarties. Es nedomāju, ka daudziem gabaliem vajadzētu būt vairāk nekā 2 sesijas, lai pabeigtu, ja vien mēs nerunājam par milzīgu gabalu visā augšstilbā vai muguras daļā.

Ar aizsegu man ir rezervēta 2. sesija, kas paredzēta martā, lai nedaudz atjaunotos, jo vecais tetovējums joprojām ir redzams. Esmu jautājis savu draugu viedokli, un katrs no viņiem nevar pateikt, ko es biju aizklājis, un patiesībā mēdz uzminēt, ka tas slēpjas pilnīgi nesaistītā dizaina daļā.. bet man, Es joprojām redzu veco dizainu. Es to tik ļoti apbalvoju, ka, protams, es vēlos, lai katra līnija nekad vairs nebūtu redzama.. diemžēl nav tā, kā darbojas mūsu smadzenes. Noturieties līdz dziedināšana būs pabeigta, un es esmu pārliecināts, ka tas izskatīsies satriecoši, ja nē.. uzticieties savam māksliniekam, lai tas tam otro reizi tiktu pāri.

Ceru, ka tas viss izdosies!

🙁

1 lietotāja pateicās autoram par šo ziņu.
ArthurDaley
Participant
    @Artūrs Deilijs

Man bija Glāzgovas Rangers futbola kluba logotips ar Union Jack uz apakšdelma. Sākumā tas izskatījās lieliski, bet gadu gaitā tas sāka izbalēt, līdz bija izzudusi visa definīcija un man palika tas, kas izskatījās kā zils lāse. Es gribēju, lai tas tiek salabots, bet tetovētājs teica, ka to nevar salabot, bet viņš to var pārklāt ar nedaudz lielāku kaut kā ļoti līdzīga versiju. Biju lasījusi, ka tumšu krāsu nevar pārklāt ar gaišāku krāsu, bet tetovētājs pārliecināja, ka tā saplūst bez problēmām. Lielākā daļa tetovējuma ir kārtībā, bet daži no vecā kontūra joprojām ir redzami. Galvenā problēma ir tā, ka viņš sarkanā krāsā izmanto tumši zilu / melnu pārklājumu (krāsu tetovētāji izmanto vārdiem) un tas parāda cauri. Es nebūtu noraizējies, ja viņš man būtu teicis, ka man, iespējams, vajadzēs atgriezties, lai krāsa tiktu darīta vēlreiz, bet viņš to nekad nepieminēja.

Paldies par jūsu atbildi

timyrkirichev
Participant
    @timirkiričevs

laba diena! Темную татуировку вообще реально перекрыть чем то, без осветления лазером?

Apskata 4 Posts - 1 cauri 4 (no 4 Kopā)

Jums ir jābūt pieteicies, lai radītu jaunas tēmas.