KelsandraAnn
Participant
    @kelsandraann

هر یک از شما زنان در خارج وجود دارد را تجربه تبعیض به دلیل خالکوبی خود را?

همین دیروز, من به نامزد من به ارمغان آورد تا که من در مورد گرفتن خال کوبی دوم زمانی در آینده thnking شد (من فقط برای اولین بار از این گذشته من شنبه – فقط ضربه خارش شدید و من به دنبال نه به جلو به برخورد با هر در هر زمان خارش بیشتر به زودی!). به هر حال, او اساسا ترسوند و گفت که او بود راحت با من گرفتن هر خالکوبی بیشتر از آن را به نظر می رسد را slutty برای دختران به بیش از یک خال کوبی کوچک.

به خاطر داشته باشید که برای اولین بار از خالکوبی من است در سمت چپ من, و من آن را پنهان نگه داشتن از تقریبا همه (من آن را به چند دوست دختر نزدیک نشان داده اند, از آنجایی که آنها می خواستند برای دیدن آنچه در آن نگاه). من امیدوار بودم به گرفتن خال کوبی بعدی من در سمت راست من (احتمالا یک قطعه بزرگتر که گسترش تا ribcage من, کمی بر روی پشت من, و ممکن است پایین بر روی ران من کمی. من می خواستم به یک درخت که من طراحی بعدی, بنابراین من می خواستم آن را به یک قطعه بسیار غالب).

به هر حال, من فقط کنجکاو بودم. هر فرد دیگری به هر گونه تبعیض غیر منطقی و یا تعمیم به دلیل جوهر خود? و بچه ها, چه چیزی شما را از دختران با خالکوبی فکر می کنم?

-کلسی

American Infidel
Participant
    @آمریکا کافر

من می دانم که من دارم صحبت برای یک درصد کمی از مردان اما من فکر می کنم زنان با خالکوبی بسیار مورد علاقه هستند. سلام فقط نظر من. :ص بدن شما آن کار را انجام آنچه شما فکر می کنم درست است. من آن را به عنوان اگر من می توانم یک خال کوبی است که پنهان کرده و آن را واقعا مرا خوشحال می کند که چرا آن را دریافت کند? من کاملا چند قطعه بزرگ و کوچک، اما شما هرگز می دانید اگر شما به من در ملاء عام دیدم. I have both of my arms done and my right leg. Its all a matter of what you like and not others. Theres to many people pointing fingers these days and you just gotta learn to sayhey im different and proud of it!” and about the fiance……Good luck haha

vala
Participant
    @خالص

i think girls with tattoo’s are hot.
however its your body, do as you please.

BTW…get 2 full sleeves….:سرد:

Butterfly
Participant
    @پروانه 2

well im quite tattooed :rolleyes:
and i have never really had any real negative feedback about them (so far anyways)
in the past a few of my bf’s haven’t had any tattoos at all and have always loved my back tattoo.

i do think they are some guys out there thou who think just because you have body art you should have loads of pics posing like a suicide girl 😡

Just TaNa the BuTtErFlY Girl

http://butterfliesandbuddha.wordpress.com

vala
Participant
    @خالص
Butterfly_Kisses;51594 نوشت:
i do think they are some guys out there thou who think just because you have body art you should have loads of pics posing like a suicide girl 😡

quagmire.jpg

Outlaw
Participant
    @یاغی
Butterfly_Kisses;51594 نوشت:

i got a good camera babe x x x x

( i dread to think of the reply im going to get to that one.. LOL )

.
IF YOU ARE A NEW MEMBER THEN CLICK HERE and introduce yourself out of courtesy
this is a community for interacting not just an index search system for frequently asked questions in the tattoo world….
Moonchakka
Participant
    @moonchakka

I think tattoos on a woman are extremely sexy.

——————-
فیس بوک
sanctuary
Participant
    @sanctuary

As some have already said, it’s your body..you should be able to do what you want. شخصا, I would have a real problem with someone who tried to dictate what I could or could not do.

اوه, and you can pick up almost any tattoo mag and see plenty of beautiful girls sporting full sleeves, و غیره. that don’t look slutty at all. Maybe you’re fiance should try to be a little more open-minded?

Joker1
Participant
    @joker1

Nothing’s sexier on a girl than sleeves and a big ribcage piece 🙂

PsychoticInk
Participant
    @psychoticink

I like women who have tatts on their bodies. Not just because they appeared more sexy. من یک زن است که ترس نیست که می گویند هی من آن را می خواهم و من آن را سکسی تر از برخی زن که اقدام به submisive پیدا. من از خالکوبی زیادی (آستین و غیره چهارم) و من این است که آنها را ندارد احترام, و من انتظار دارم آنها را به من احترام هم. در حال حاضر من در گذشته دیده 20 سال از خالکوبی در بسیاری از مردان و زنان است که آن اظهارات منفی وجود دارد. من را دیده اند از تبعیض زمان است basicly تنها دفاع یک فرد ضعیف را برای آنچه که فاقد. من فکر می کنم هر کسی که با بدن خود را به عنوان آنها را ببینید مناسب است. من خیلی با shovenists مرد که به نظر می رسد را جفت خود را به عنوان اگر آنها اموال بودند را تحت تاثیر قرار نمی. اگر من به همسرم گفتم او خال کوبی یکی دیگر از او خواهد بود بیش از شاد برای رفتن و گرفتن اجازه داده نمی شد 2 یا 3 more just to tell me to shut my pie hole. I like this moto I once heardGod made man equal, tattooists made some better to look at!
I would like to see your Fiancee tell Kat Von D that she looks like a slut? I am pretty sure she may put him back in line a bit. Your life your rules.

There is never a dumb question, but there are plenty of dumb answersIf I offend you, Just get over it!TATTEROTICA.COM
Phat_Goddess
Participant
    @phat_goddess

So far I only have one & planning and designing like at least 5 more lol one being a half sleeve. With just my one I haven’t gotten any negativity. Yeah I didn’t even bother to ask my husband I just todl him I was going on a certain day to get one. He thought I’d chicken out. He doesn’t care, which I’m glad about because I don’t want to get into arguments over tattoos. Good luck with your fiance lol 🙂

Joker1
Participant
    @joker1
psychoticink;51612 نوشت:
I would like to see your Fiancee tell Kat Von D that she looks like a slut? I am pretty sure she may put him back in line a bit. Your life your rules.

درست است, دور tatts کت و شما هنوز هم می کردم یک زن خوب به دنبال, اما خالکوبی او را F-N سکسی هر چند!

TaTToO_LoVer89
Participant
    @tattoo_lover89

من پاسخ را از همان BF من بدست وقتی به او گفتم من می خواستم خال کوبی بیشتر در آینده.. او می گویند او does'nt می خواهید من به یک دسته از خال کوبی وقتی که من یک خانم مسن تر هستم… ما با هم برای مورد بوده است 5 سال ها, بنابراین من فقط به او گفت که من، من هستم.. اگر من می خواهم خال کوبی شما باید به من و آنها را دوست دارم =) من می گویم که در بهترین راه ممکن. من احساس نمی خالکوبی را slutty می باشد.. بیشتر شبیه به یک بیان است..

KelsandraAnn
Participant
    @kelsandraann

من قطعا انتظار نداشتند این را به مانند یک موضوع داغ!

و من واقعا به این معنی نیست که به کشیدن نامزد من به این. او یک مرد بزرگ بود, او فقط… است قرار گرفتن در معرض به جهان خالکوبی بود. اما او در حال حاضر گفت که او می خواهم یک خال کوبی با من یک بار ما در حال ازدواج, بنابراین من به آرامی او را در آن کاهش. من هنوز برنامه ریزی در گرفتن مدتی درخت محبوب من, و او فقط باید برای مقابله با آن. شاید او احساس بهتر با آن را یک بار ما در واقع با هم هستیم و می بیند قطعه فعلی من (از آنجایی که ما متاسفانه گیر انجام یک چیز از راه دور در حالی که برای…). چه کسی می داند? شاید او را تا پایان یک شیطان Tatto با خیلی = D

اما من با بسیاری از پاسخها اینجا. بله, هستند دختران Slutty با خالکوبی وجود دارد, اما من فکر می کنم خالکوبی خوبی انجام می شود می توانید و بر ما زیبا هستند زنان قوم =]

Izarrasink
Participant
    @izarrasink

من به طور گسترده با چند سوراخ صورت خالکوبی و بله من از برابر زمانی که من به شهرها و یا شهرستانها بزرگتر بروید تبعیض, اما خوب شهر خانه های قدیمی ما در اینجا همه عجیب و شگفت انگیز هستید:) شوهر و من به یک رستوران شیک و مد نه چندان دور رفت, او سپتوم او را سوراخ, کنت (پل) ابرو و چندین حلقه موجود در موهای او و همچنین یک موهاک مقصور بلوند, طیف رستوران آرام رفت وقتی که ما آنجا را ترک. من شنیده ام یک نفر می گویند “آه خدای نگاه من در آن!” hehehehehe, چه کسی می دهد الاغ موش!!

Do it once, Do it right
http://www.bodymodz.co.nz
مشاهده 15 پست ها - 1 از طریق 15 (از 116 جمع)

برای ایجاد مطالب جدید باید به حساب کاربری خود وارد شوید.