fightercraig
Participant
    @fightercraig

Mind tõsiselt kaaluda peenise tattoo ja tänulikud seotud nõu ja kogemusi.

Olen kuulnud erinevaid hirmulugusid ja müüdid reagrding tüüpi tätoveering, sest nad ei tundu olevat, et ühise veel (kas selle või enamik inimesi ei taha hoobelda võttes neid).

Põhimõtteliselt ma olen mõelnud disain peas minu peenise (draakoni pea või selliste), kuid keegi ütles mulle, et püsiva kaotuse tunne on risk. Kas keegi teab, kas see on tõsi?

ka, valu taseme kaasatud on öelnud, et excruiating! Mul tats mujal mu keha ja saada neid vahemikus on ok üsna halb valu tark. Kuid, Ma ei ole kindel, et ma saaks seista saada tindiga kusagil nii tundlikud, nii et ma olen pidanud esteetilisi kreeme (mida proovisin korra veel ühel valusal tatil). Ma tean, et enamik inimesi arvestab sellega “petmine” aga sel juhul pean võib-olla.

Täname abi eest, mida te kutid mulle oskate anda.

🙂

Aussie_Al
Participant
    @aussie_al

Minu nõuanne…palun ära tee seda! 🙂

Ross_W
Participant
    @ross_w

Minul isiklikult pole tätoveeringut, aga sellest, mida olen lugenud, peate tõesti leidma kellegi, kes poleks ainult tätoveerimisega kogenud, aga ka selle konkreetse piirkonna tätoveerimisel. Isegi siis, teil võib olla keeruline kunstnikku leida, et isegi tätoveeringut proovida, nagu paljud harjumus teevad seda erinevatel põhjustel.

See öeldud, Ma ütlen, et vaata seda. Kuigi see pole tavaline, Olen näinud mõnda peenise tätoveeringut, mis on tegelikult päris hästi tehtud.