fightercraig
Participant
    @fightercraig

Сериозно обмислям мъжката татуировка и се радвал, всяка свързана с консултации и преживявания.

Чувал съм, че различните истории на ужасите и митове reagrding тези видове татуировка, причина те не изглежда да бъде, че общото, но (или това, или повечето хора не искат да се хваля за да се налага да ги).

По принцип си мисля за дизайн на главата на пениса ми (глава или като дракон), но някой ми каза, че по-трайна загуба на усещане е рисков. Някой знае ли дали това е вярно?

Също, нивото на болката, участващи се казва, че се excruiating! Имам събрани, на друго място в тялото ми и да ги получавате варира от е добре да се доста лошо болка мъдър. въпреки това, Не съм сигурен, че ще бъде в състояние да устои да се подписа някъде толкова чувствителен, така че съм счита anestetic кремове (което аз се опитах веднъж на друг болезнен зебло). Знам, че повечето хора смятат, че това “изневерява” но в този случай аз да се наложи да.

Благодаря за всяка помощ вие може да ми даде.

🙁

Aussie_Al
Participant
    @Aussie_Al

Моят съвет…моля, не го правя! 🙁

Ross_W
Participant
    @ross_w

Аз съм лично имам татуировка там, но от това, което Айв прочетете, Наистина ли трябва да се намери някой чий не само с опит в татуиране, но и в този конкретен район татуиране. Дори и тогава, може да се наложи трудно да намери художник, за да се опита дори татуировката, колкото се може повече няма да го направи по различни причини.

Това се каза, аз казвам отивам за него. Въпреки че не е общ, Айв виждал няколко пениса татуировки, които действително са направили доста добре.

Aussie_Al
Participant
    @Aussie_Al
ross_w;98947 написах:
Аз съм лично имам татуировка там, но от това, което Айв прочетете, Наистина ли трябва да се намери някой чий не само с опит в татуиране, но и в този конкретен район татуиране. Дори и тогава, може да се наложи трудно да намери художник, за да се опита дори татуировката, колкото се може повече няма да го направи по различни причини.

Това се каза, аз казвам отивам за него. Въпреки че не е общ, Айв виждал няколко пениса татуировки, които действително са направили доста добре.

да! Определено се някой, който е много опитен в пениса татуировки!

Cornishtiger
Participant
    @Cornishtiger

Не забравяйте да изберете твърде малко татуировка, минутите стария си симпатяга ги вижда игли влизането му ще се свие до размерите на грахово зърно!

ArniVidar
Moderator
    @ArniVidar
Cornishtiger;99031 написах:
Не забравяйте да изберете твърде малко татуировка, минутите стария си симпатяга ги вижда игли влизането му ще се свие до размерите на грахово зърно!

Това, което ме плаши, е това, което се случва, ако tattooer е лайна и че татуировка е лайна и тр